Купить
Купить
Купить
Магнезитова плита (Україна)

Шпаклевка
Шпаклівка
(для магнезитової плити)

 

 

 Магнезитова плита (Скломагнезитовий лист)

Магнезитова плита (МП) — екологічно чистий, універсальний листовий оздоблювальний матеріал на основі оксиду магнію, тирси, хлориду магнію і скловолокна. Технологія виготовлення і склад матеріалу надають МП таких властивостей, як міцність, гнучкість, вогнетривкість і морозостійкість. Завдяки  сітці зі склотканини, що армує,  магнезитова плита може гнутися з радіусом кривизни до трьох метрів. Ця властивість дозволяє застосовувати її на нерівних поверхнях і знижує можливість  перелому листа при монтажі і перенесенні.


Магнезитова плита (МП) вітчизняного виробництва «НВП «Укрмагнезит» – це універсальний будівельно-оздоблювальний матеріал із широкою сферою застосування. Виготовляється згідно з ТУ У В.2.7-23.6-23638610-001:201 за прокатною технологією.
Завдяки фізико-механічним властивостям і експлуатаційним якостям, МП може використовуватися практично повсюди, де використовуються інші, відомі на сьогоднішній день, оздоблювальні матеріали (OSB, QSB, ДВП, ДСП, волого-вогнетривка фанера, волого-термостійкий гіпсокартон, гіпсоволокнисті плити, аквапанель, ЦСП, фіброцементна плита, плоский шифер і т.д.)
МП – це листовий матеріал розміром 1200*2400 і товщиною 8,10,12 мм.

Склад МП

Магнезитова плита виготовляється виключно з натуральних природних компонентів і не містить жодних додатків.
Основні складові МП: оксид магнію, хлорид магнію. У результаті реакції оксиду і хлориду магнію утворюється особливо міцна кристалічна решітка, що дозволяє утримувати різні наповнювачі.
Наповнювачі: перліт (вулканічний пісок), котрий суттєво знижує теплопровідність і вагу, збільшує звукоізоляцію, тирса дрібної фракції (надає плиті еластичності, легкості, об’єму).
Для додаткової міцності і еластичності (гнучкості), з кожного боку лист армується шаром базальтової склосітки і шаром нетканого х/б матеріалу.

Споживчі властивості МП

Високі споживчі якості магнезитової плити досягаються виключно за рахунок складу її компонентів і технології виробництва, а не завдяки додатковому просоченню, модифікаторам тощо, як у більшості оздоблювальних матеріалів. Можна сказати, що всі характеристики плити є «уродженими» і однорідними за всією масою.
Екологічність: не містить азбесту, формальдегіду та інших шкідливих речовин, безпечна для людей і продуктів харчування. Магнезитова плита відповідає всім вимогам українських і світових стандартів з екології. До складу МП входять виключно натуральні екологічно чисті матеріали.
Негорючість: магнезитова плита не запалюється і не виділяє токсичних речовин під дією високих температур, що дозволяє використовувати цей матеріал на об’єктах з підвищеними вимогами до пожежної безпеки, для захисту носійних конструкцій будівель від вогню.
Вологостійкість: не деформується під впливом вологи, пару, вогкості, не боїться прямого контакту з водою.
Морозостійкість: витримує більше 25 (для МП «стандарт») – 75 (для МП «фасад») теплозмін.
Стабільність розмірів: мають низький коефіцієнт лінійного розширення під дією вологості і температури (до 0,3%)
Міцність: магнезитова плита має гарні характеристики міцності, в неї можна ставити скоби, забивати цвяхи (навіть пневмопістолетом), вкручувати саморізи; МП можна повторно використовувати після демонтажу; на перегородку, виготовлену з МП, можна монтувати навісне обладнання.
Гнучкість: завдяки армуванню скловолокном є гнучким матеріалом. МП можна використовувати для обробки криволінійних конструкцій.
Легкість: ця властивість магнезитової плити дозволяє швидко монтувати різноманітні конструкції без використання підйомних механізмів, що спрощує монтаж і скорочує кількість робітників, необхідних для цього, а також дозволяє знизити витрати на зведення каркасу фундаменту будівлі.
Технологічність в обробці: робота з плитою не потребує спеціальних інструментів і пристосувань, різання плити можна виконувати з допомогою звичайного ножа методом насічки і подальшого зламу.
Антисептичні властивості матеріалів, з яких складається плита, запобігають появі плісняви, грибку і комашні.
Звукоізоляція і теплоізоляція: завдяки структурі і складу (перліт, тирса, легкий магнезит),магнезитова плита є гарним ізолятором, що дозволяє додатково покращити тепло- і звукоізоляцію приміщень.
Довговічність: строк експлуатації МП залежно від умов до 30 років. Гарантований строк експлуатації – не менше 10 років з моменту монтажу за виконання норм монтажу і експлуатації.

Види МП

«НВП «Укрмагнезит», згідно з ТУ У В.2.7-23.6-23638610-001:201, виробляє плиту марок «Стандарт», «Преміум», «Фасад», що відрізняються фізико-механічними характеристиками і областю застосування.

«Стандарт»

Область застосування:
МП марки «Стандарт» використовуються під час оздоблювальних робіт в житлових, адміністративних, громадських і промислових будівлях для внутрішньої обробки стін, улаштування міжкімнатних перегородок, підлог, для виготовлення підвісної стелі тощо в приміщеннях із сухим і нормальної вологості режимами.
Може застосовуватися в будівлях і приміщеннях з підвищеною вологістю з витяжною вентиляцією і за умови захисту поверхні, наприклад: гідроізоляція, водостійкі ґрунтовки, фарби, керамічна плитка.
Може використовуватися для виготовлення декоративних панелей і звукопоглинальних конструкцій для внутрішньої обробки приміщень.
Пріоритетними напрямами використання МП марки «Стандарт» є:
- оздоблювальні роботи в громадських місцях з підвищеними вимогами до міцності і зносостійкості конструкцій (спорткомплекси, торговельно-розважальні центри, кінотеатри, опалювані склади і т. ін.);
- оздоблювальні роботи в будівлях і в конструкціях з підвищеними санітарно-епідеміологічними вимогами (медичні установи, лабораторії, санаторії, готелі, ресторани, кафе, навчальні заклади, виробничі цехи харчової промисловості і т.д.)

Фізико-механічні характеристики:

 

Довжина
Ширина
Товщина
Щільність
Водопоглинення
Міцність на згин
Твердість лицевої поверхні
Лінійне розширення під дією температури і вологості
Коефіцієнт теплопровідності
Звукоізоляція
Морозостійкість
Вогнетривкість

2400 мм
1200 мм
8,10,12 мм
1000 кг/ м3 +/- 100 кг/ м3
28-35 %
7-9 МПа (для 10 мм ).
52,5 МПа
до 0,3 %
0,27 Вт/м град.
30 ДБ (для 10 мм).
25 циклів теплозмін
НГ (негорючий матеріал)

«Преміум»

Область застосування:

МП марки «Преміум» використовується під час  оздоблювальних робіт в житлових, адміністративних, громадських будівлях для внутрішньої обробки стін, улаштування міжкімнатних перегородок,  підлог, виготовлення підвісних стель тощо в приміщеннях з вологим і  мокрим  режимами.

Може використовуватися для оздоблювальних робіт в неопалюваних приміщеннях (підвали, паркінги, склади, гаражі, балкони тощо).

Пріоритетні напрями використання МП марки «Преміум»:

- протипожежний захист огороджувальних і носійних конструкцій, до яких ставляться підвищені вимоги з меж вогнестійкості (евакуаційні шляхи, ліфтові шахти, сходові просвіти, каркасні будівлі, комунікаційні шахти, вентиляційні шахти, дерев’яні елементи мансардних поверхів тощо);

- оздоблювальні роботи в промислових і виробничих будівлях з підвищеними вимогами до стійкості до агресивного середовища (кислоти, луги, нафтопродукти)

- оздоблювальні роботи в приміщеннях з великими  перепадами температур і вологості (сауни, душові кабіни, басейни, кухні, хлібопекарні, мийки і т.д.)

- облаштування камінів, печей тощо.

  

Фізико-механічні характеристики:

Довжина
Ширина
Товщина
Щільність
Водопоглинення
Міцність на згин
Твердість лицевої поверхні
Лінійне розширення під дією температури і вологості
Коефіцієнт теплопровідності
Звукоізоляція
Морозостійкість
Вогнетривкість

2400 мм
1200 мм
8,10,12 мм
1200 кг/ м3+ /- 100 кг / м3
23-28%
10-12МПа (для 10 мм ).
52,5 МПа
до 0,2%
0,27 Вт/м град.
30 ДБ (для 10 мм).
50 циклів теплозмін
НГ(негорючий матеріал)

 

«Фасад »

Область застосування:

МП марки «Фасад» використовуються для зовнішніх оздоблювальних робіт в житлових, адміністративних, громадських і промислових будівлях.

Пріоритетні напрями використання МП марки «Фасад»:

- системи вентильованого фасаду;

- основа для різних варіантів обробки фасаду (включаючи облицювальний камінь);

- каркасне будівництво з металевим або дерев’яним каркасом;

- монолітно-каркасне будівництво;

- незнімна опалубка;

- улаштування покрівлі;

- штукатурні системи утеплення фасаду.

 

Фізико-механічні характеристики:

Довжина
Ширина
Товщина
Щільність
Водопоглинення
Міцність на згин
Твердість лицевої поверхні
Лінійне розширення під дією температури і вологості
Коефіцієнт теплопровідності
Звукоізоляція
Морозостійкість
Вогнетривкість

2400 мм
1200 мм
10,12 мм
1200 кг/ м3 + / - 100 кг / м3
6-10%
10-12МПа (для 10 мм ).
52,5 МПа
до 0,1%
0,27 Вт/м град.
30 ДБ (для 10 мм).
75 циклів теплозмін
НГ(негорючий матеріал)

 

Монтаж МП

Процес монтажу МП включає наступні етапи робіт:

- установлення дерев’яної або металевої профільної системи;

- монтаж МП;

- ґрунтування  поверхні і торців МП;

- замазування швів і тонкошарове вирівнювання поверхні магнезитовою шпаклівкою під фінішну обробку;

- ґрунтування готової поверхні перед фінішною обробкою (фарбування, наклеювання шпалер, нанесення декоративних шпаклівок тощо).

Рекомендації

- МП рекомендується зберігати під навісом для захисту від прямого потрапляння вологи. Вологі плити перед монтажем необхідно просушити.

- При внутрішніх роботах   монтаж МП слід виконувати в період оздоблювальних робіт (в зимовий період при включеному опаленні), до улаштування чистої підлоги, коли всі «мокрі» процеси завершені і  виконані розводки електротехнічних і сантехнічних систем, в умовах сухого і нормального  режиму вологості. При цьому температура в приміщенні не має бути нижче +10°С. Перед монтажем плити повинні пройти адаптацію в приміщенні.

- При зовнішніх роботах перед монтажем необхідно дати можливість МП акліматизуватися. Температура матеріалу і навколишньої середи не має бути  нижче +5° С.

- Розкрій МП виконують з допомогою ручного (ніж, ножівка тощо) або електричного (болгарка, лобзик, циркулярна пила) інструменту.

При різанні МП з допомогою  ножа спочатку під металеву лінійку виконують надріз верхнього шару склотканини, після цього ламають плиту  за лінією надрізу і обрізують склотканину  з внутрішнього боку  листа.

При різанні МП з допомогою електроінструменту застосовують інструмент  з пилозахистом і алмазними різальними кромками.

- Зняти фаску з торців МП можна з допомогою рубанка або шліфувальної машинки.

- МП може монтуватися як на металеву (дерев’яну) профільну систему, так і на клей з додатковими  кріпленнями «зонтиками».

- Металеві профілі для монтажу МП мають бути захищені від  корозії (оцинковані).

- Крок решетування   профільної системи розраховують, виходячи з розмірів, товщини плити  і вимог до жорсткості  готової конструкції. Чим тонше плита, тем менше роблять крок решетування. Стоїчні профілі встановлюються з кроком не більше 450 мм.

- Використовуючи  МП як  основу підлоги (по лагам)або основи для наклеювання плитки, каменя, крок решетування звужують  до 300х300 мм.

- МП слід кріпити до профільної системи потайними саморізами (з насічками на зворотному боці  головки). Саморізи повинні мати антикорозійне покриття. Саморізи вкручують в МП на відстані 10-15 мм від краю плити з кроком в 15-20 см. У випадку використання звичайних саморізів, заздалегідь необхідно виконати засвердлювання в місцях їхнього розташування.

- При внутрішніх роботах в сухих і добре провітрюваних приміщеннях необхідно залишати зазор між плитами 2 мм, у вологих приміщеннях  і для зовнішніх робіт – 3-4 мм.

- Шви поміж МП замазуються магнезитовою шпаклівкою С.2.ШМ2 «Укрмагнезит» з додатковим армуванням малярною стрічкою.

- При зовнішніх роботах слід подвійно  ґрунтувати всю поверхню МП (верхній і внутрішній боки, торці) ґрунтовкою глибокого проникнення перед монтажем плити на профільну систему.

- Всі шпаклювальні роботи  з МП (замазування швів і місць установлення гвинтів, вирівнювання поверхні) слід виконувати  магнезитовою шпаклівкою С.2.ШМ2 «Укрмагнезит» в умовах, що відповідають експлуатаційним.

- Для МП застосовуються вододисперсійні фарби, що не перешкоджають вільному поглинанню  і  віддаванню вологи.

 

Переваги використання МП

- Екологічно чистий матеріал  з антисептичними властивостями.

- Здатний дихати, тобто поглинати надмірну вологу і виділяти її в навколишнє середовище за її нестачі, що сприяє підтримуванню стабільного мікроклімату в приміщенні і перешкоджає утворенню грибку і  плісняви.

- Застосування  МП сприяє створенню сприятливого для людини мікроклімату в приміщенні за рахунок виділення в атмосферу аероіонів (легких  негативних молекул). Ефект соляної лампи.

- Підвищена вогнетривкість.

- «Уроджена» підвищена вологостійкість, що досягається без застосування додатків. Не боїться прямого контакту з водою.

- Можливість застосування  МП для реалізації криволінійних конструкцій.

- Використання МП у процесі оздоблювальних робіт виключає незручні «мокрі» процеси.

- Висока швидкість   легкість монтажу значно збільшує продуктивність праці.

- Загальна економія витрат на будівництво за рахунок полегшування  конструкції будівлі.

- Мінімальний обсяг застосування супровідних матеріалів знижує загальну собівартість  готової конструкції.

- Додаткова звуко- и теплоізоляція будівель.

- Підвищена довговічність.


 Монтаж магнезитової плити

(технологічна карта)

Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)
Магнезитовая плита (Украина)

 Линейное расширение

 Магнезитовая плита (Украина)
 Магнезитовая плита (Украина)
 Магнезитовая плита (Украина)

 морозостойкость, водопоглощение

Магнезитовая плита (Украина)

800x600
© 2009-2015 Міцний дім™ | Мiцний Дiм by Axsis | Почта
Міцний дім
61000, Украина, город Харьков, улица Молодой гвардии, д. 15/17
время работы: пн-пт 8:00-17:00
Стройматериалы, Сухие строительные смеси, Цемент
+380 (57) 759-97-77
http://mdim.com.ua